MHP İlçe Başkanları Osmancık´ta Toplandı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum İlçe Başkanları Kasım ayı toplantısı Osmancık´ta yapıldı.
Tarih: 7.11.2018 11:35:45

Arslan Kaynar ve İlçe Başkanlarının katıldığı toplantıda gündem konuları, siyasi gelişmeler ve yerel seçimler ele alındı. Toplantıda açıklamalarda bulunan İl Başkanı Arslan Kaynar, 31 Mart´ta Milliyetçi Hareketin şahlanışına hep birlikte şahit olacaklarını ifade ederek, “Milliyetçi Hareket Partisi yarım asra ulaşan siyaset tecrübesi ve köklü birikimiyle Türk milletinin haklı gururudur. Türkiye´nin haysiyetli duruşu, Türk-İslam ülküsünün muktedir ve muteber duruşudur. Milliyetçi Hareket Partisi ihanete dur diyen, Türk ve Türkiye düşmanlarına karşı sur ören vatan ve millet bayraktarıdır. Bu uğurda her türlü fedakârlığa hazır olduğumuz herkesçe bilinmelidir. Sevdamız Türkiye´dir. Sedamız Türk milletidir. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi´nin mimarı olan Cumhur İttifakı Türkiye´nin istikbal umudunu, istiklal ufkunu bünye ve dokusunda barındırmaktadır. Cumhur İttifakı Türk tarihinin bir anında, tesadüfen, siyasi pazarlık neticesinde ortaya çıkmış gelip geçici bir heves, iş bitimi dağılacak kuru bir ortaklık değildir, asla da böyle görülmemelidir” dedi. Arslan Kaynar, konuşmasının devamında şunları kaydetti; “Cumhur İttifakı Türkiye Cumhuriyeti´ni üçüncü evreye taşıyan muhterem bir irade, milletimizin ruh kökünden doğmuş, milli hedeflere ulaşma hissiyatıyla doğrulmuş, bekamızı savunma iştiyakıyla dolmuş tarihi bir duruşun adı ve ahlakıdır. Bu adın, bu ahlakın siyasi miyopluk ve konjonktürel dalgalanmalardan ayrı tutulması, siyasi hırs ve hesaplarla tahrip edilmemesi Türkiye´ye yapılacak beka düzeyindeki hizmetlerden birisi sayılacaktır. 15 Temmuz hain FETÖ darbe teşebbüsüyle birlikte Türkiye´nin yörüngesi kaymasa da, zorunlu hallerden dolayı siyasetin parametre ve paradigmasında değişimler yaşanmıştır. Bu yeni durum herkese ihmal ve inkar edemeyeceği sorumluluklar yüklemiştir.

TERÖR ÖRGÜTLERİ VE EKONOMİK SUİKASTÇİLER BOŞ DURMUYOR

Türkiye üzerinde habis hesabı olan odaklar boş durmamaktadır. Terör örgütleri faaldir ve hıyanet nöbetindedir. Ekonomik suikastçılar faaliyettedir ve rehavetimizi gözlemektedir. Türkiye´nin Meşruiyet yıllarında olduğu ve yaşandığı gibi, çapsız tartışmalara gömülmesi, polemiklere gerilemesi, siyasi dürtülere kurban verilmesi büyük ve tarihi bir hatadır. Henüz sular durulmuş, emniyet ve esenlik tam olarak sağlanmış değildir. Tedirgin bekleyişler, temkinli yaklaşımlar hissedilir derecede fazladır. Düzlük görünse de, fırtına dinmişe benzese de aslında tehditlerin cesametinde, muhtemel felaketlerin seyrinde azalma, eksilme, hafifleme yoktur. İçten içe kanama devam etmektedir. Türkiye´nin rotasını kriz ve kaosa çevirmek için el birliği, güç birliği yapan melanet lobisi pusudadır, zayıf anımızı beklemekte, gevşek tavrımızı kollamaktadır.

CHP, HDP VE İP AYNI HİZADA DURUYORLAR

CHP, HDP, İP aynı hizada, aynı kümededir. Bilinmelidir ki, var oluş mücadelemizin önem ve öncelik değeri herhangi bir partinin oy oranının, siyasi hesap derecesinin çok ama çok üstünde, çok önündedir. İçinden geçtiğimiz süreçte, siyasi anlaşmazlıklar, değersiz hamasetler, art niyetli yorumlar, yanlı ve yozlaşmış imalar fitne ateşine odun taşımaktan başka bir anlama gelmeyecektir. Milli kimliğimizi kaşıyıp karantinaya almak isteyen çevreler tekrar devreye girmişlerdir. Türklükle hesaplaşmak için yanıp tutuşan sefalet bloğu bir kez daha heves ve heyecanla ortaya çıkmıştır. Milletimizin ortak ve tarihi değerleri üzerinde tahribat yapmayı marifet veya demokrasi zannedenler yeniden iştahlanmışlardır. Cumhur İttifakı bu mahsura karşı gereken hassasiyeti inanıyoruz ki gösterecektir. Milli bekamızla ilgili muazzam bir mücadele şuurunun sergilendiği bugünkü zaman diliminde, milli hissiyatın zedelenmesi, tarihi emanetlerin gölgelenmesi, Tüklüğün etnik bir seviyede görülmesi büyük bir vebal, vahim bir yanlıştır. Milliyetçi Hareket Partisi uyarılarını samimiyet ve dürüstlükle seslendirmektedir. Türkiye´nin çok cepheli sürdürdüğü beka mücadelesinin sekteye uğramaması konusunda partimiz ilkeli, dünden bugüne istikrar içinde süregelen inanmış duruşunu muhafaza edecektir. 15 Temmuz´dan sonra takip ettiğimiz siyaset çizgimizden ayrılmama hususunda kararlı olduğumuzu, siyasi kutuplaşmalara fırsat vermeyeceğimizi herkes bilmelidir.

24 HAZİRAN KAZANIMLARI 31 MART´TA ZARAR GÖRMEMELİ

Cumhuriyet´in 95´inci yılını kutladığımız bugünlerde, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi´nin bütün kurum ve kurallarıyla yerleşmesi maksadıyla fedakârca yaptığımız katkıları ve mücadeleleri kesintiye uğratmadan sürdüreceğiz. Ümit ediyoruz ki, Cumhuriyet´in 100´üncü yıldönümünde Türkiye daha güçlü, daha sözü geçen, daha gelişmiş bir seviyeye mutlaka ulaşacaktır. Biz bu konuda üzerimize ne düşüyorsa, milletimizin arzusu neyi işaret ediyorsa ona hizmetle mükellef olduğumuzu unutmayacağız. 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimlerinde elde edilmiş kazanımların 31 Mart 2019´da zarar görmemesi, zafiyete uğramaması için titizlikle ve sorumlulukla hareket edeceğiz. Önümüzdeki Mahalli İdareler Seçimleri Türkiye için demokratik karar anı, dönüm noktasıdır. Bu seçimlerin kazasız belasız icrası, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi´ne müzahir bir neticenin alınması sistemsel istikrar ve bekamızın geleceği açısından çok önemlidir.

CUMHUR İTTİFAKINA BAĞLI KALACAĞIZ, 31 MART SEÇİMLERİNE TEK BAŞIMIZA GİRECEĞİZ

Milliyetçi Hareket Partisi, Cumhur İttifakı´na bağlılığı devam etmekle birlikte, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerine tek başına ve Türkiye´nin her seçim çevresinde katılacaktır. Yüksek Seçim Kurulu, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleriyle ilgili takvim ve kararını açıklamıştır. Buna göre; Mahalli İdareler Seçimlerinde aday olmak isteyen kamu görevlileri en geç 1 Aralık 2018 Cumartesi günü saat 17.00´ye kadar görevlerinden ayrılacaklardır.
Seçim başlangıç tarihi 1 Ocak 2019 olarak belirlenmiştir. Bütün teşkilatlarımız buna göre çalışmalarını şevkle ve heyecanla sahaya yansıtacaklardır.

PARTİMİZE İLGİ VE DESTEK HER GEÇEN GÜN DAHA DA ARTIYOR

Milliyetçi Hareket Partisi´ne yönelik ilgi ve destek gün geçtikçe artmaktadır. Taraflı tarafsız herkesin kabul ettiği gerçek budur. Çorum´da yapılacak olan seçimlere iddialı şekilde hazırlanıyoruz. Liderimizin ve Genel Merkezimizin işaret ettiği şekilde hazırlıklarımızı iddialı şekilde sürdürüyoruz. Parti teşkilatlarımıza yapılan Belediye Başkan Adaylıkları, Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclisi adaylık müracaatları bizleri fazlasıyla memnun edecek sayıyı çoktan aşmıştır. Çorum´da milletimizin karşısına çok değerli adaylarımızla birlikte çıkacak, onları takdim ederek oylarına talip olacağız. Çorum´da yapılacak yerel seçimlerde bütün belediyelere talip olacağız. İnşallah Çorum´da Milliyetçi Hareket Partimizin şahlanışına hep birlikte şahit olacağız.

PARTİMİZİN YÜKSELİŞİNİ HAZEMEDEMEYENLER KARALAMA KAMPANYALARINA BAŞLADILAR

Partimizin yükselişini hazmedemeyen, bundan rahatsız olan iç ve dış odaklar alçakça karalama kampanyalarını tedavüle sokmuşlardır. Bazen Liderimizin bazen de merhum başbuğumuzun fotoğraflarının arkasına saklanıp MHP´nin şerefli mensupları üzerinde karalamalar yapanlar hakkında her türlü hukuki müracaatla birlikte, bu ajan ve provokatörlerin ifşası da derhal sağlanacaktır. Teşkilatlar olarak sosyal medya üzerinden yapılan kışkırtmalara itibar etmeyeceğiz, resmi açıklamalar dışında internet sitelerinde dolaşan mesnetsiz haberlere kulak asmayacağız, partimizi karıştırmaya çalışan çevrelere fırsat vermeyeceğiz. Bütün teşkilatlarımız kimliğimizi ve hatıralarımızı istismar edip dava arkadaşlarımıza ahlaksızca saldıran kripto damarla, husumete batmış kirli faillerle her düzeyde mücadele edeceklerdir.

ADAYLARIMIZ MERKEZ YOKLAMASIYLA BELİRLENECEK

Milliyetçi Hareket Partisi Mahalli İdareler Seçimlerine katılacak adaylarını merkez yoklaması usulüyle belirleyecektir. Tüm teşkilatlarımız yöresinde sevilen, takdir toplamış, sempatik, çalışkan, faal, beşeri münasebetleri göz dolduran, gayretli, milli ve manevi meselelerde açığı olmayan, millete hizmet etmeyi aşkla benimsemiş isimlerle yola çıkacaktır.”

Kaynak: Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: İlçe Başkanları Osmancık Toplandı
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
“Dürüst, Adil ve Şeffaf Bir Belediyecilik İçin Adayım”
“Dürüst, Adil ve Şeffaf Bir Belediyecilik İçin Adayım”
2019 yılı Mart ayında gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde Osmancık Belediye Başkanlığı için ilk Aday Adayı Ak Parti´den Süleyman Şener aday tanıtım toplantısı ve basın açıklaması yaptı.
İş Adamı Karakaş Adaylığını Açıkladı
İş Adamı Karakaş Adaylığını Açıkladı
Osmancıklı İşadamı İzzet Karakaş Osmancık Belediye Başkanlığı için Ak Parti´den aday adayı olduğunu açıkladı.
Salih Osman Fındık Aday Adaylığını Açıkladı
Salih Osman Fındık Aday Adaylığını Açıkladı
Osmancık Belediye Başkan Adaylığı için başvuruların hızlandığı bu günlerde başarılı işadamı Ak Parti Çorum İl Başkan Yardımcısı Salih Osman Fındık´ta aday adaylığını açıkladı.
ÜNLÜ İSİMLER KAYA´NIN MİSAFİRİ OLDU
ÜNLÜ İSİMLER KAYA´NIN MİSAFİRİ OLDU
AK Parti Çorum Milletvekili Av. Oğuzhan Kaya, Türkiye Büyük Millet Meclisi´nde ünlü isimleri misafir etti.
KAYA YOZGAT´TA PARTİLİLERLE GÖRÜŞTÜ
KAYA YOZGAT´TA PARTİLİLERLE GÖRÜŞTÜ
Ak Parti Çorum Milletvekili Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı İç Anadolu Bölgesi İl Koordinatörü Av. Oğuzhan Kaya teşkilat çalışmaları kapsamında Ak Parti Yozgat İl Başkanlığında İl Teşkilat Toplantısına katılarak istişarelerde bulundu.
AK Parti´den İlk Aday Adayı Süleyman Şener Oldu
AK Parti´den İlk Aday Adayı Süleyman Şener Oldu
2019 yılı Mart ayında gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde Osmancık Belediye Başkanlığı için ilk Aday Adayı Ak Parti´den Süleyman Şener oldu.
LÜTFİ AKÇA´YA ÖNEMLİ GÖREV
LÜTFİ AKÇA´YA ÖNEMLİ GÖREV
Çevre ve Orman Bakanlığı eski Müsteşarı, hemşerimiz Prof.Dr. Lütfi Akca, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından, Yerel Yönetim Politikaları Kurulu üyeliğine atandı.
AK Parti İlçe Başkanları Başkentte toplandı
AK Parti İlçe Başkanları Başkentte toplandı
AK Parti İlçe Başkanları, istişare toplantısı gerçekleştirmek üzere genel merkezde bir araya geldi.
KAYA, İÇ ANADOLU BÖLGE KOORDİNATÖRÜ OLDU
KAYA, İÇ ANADOLU BÖLGE KOORDİNATÖRÜ OLDU
Ak Parti Çorum Milletvekili ve İçişleri Komisyonu Üyesi Avukat Oğuzhan Kaya partisinin İç Anadolu Teşkilat Bölge Koordinatörlüğüne getirildi.
OĞUZHAN KAYA´DAN YOĞUN SEÇİM ÇALIŞMASI
OĞUZHAN KAYA´DAN YOĞUN SEÇİM ÇALIŞMASI
Ak Parti Çorum Milletvekili Adayı Oğuzhan Kaya, seçim bölgesinde çalışmalarını sürdürüyor.
İYİ Parti´de Liste Belirlendi
İYİ Parti´de Liste Belirlendi
İYİ Parti Çorum Milletvekili Adayları belirlenirken ilk sırayı Fatih Mehmet Arslan aldı.
OĞUZHAN KAYA 2. SIRA ADAYI
OĞUZHAN KAYA 2. SIRA ADAYI
AK Parti, 24 Haziran´da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimleri öncesi Çorum Milletvekili Adaylarını belirledi.
Osmancık´ta Ramazan Etkinlikleri
Osmancık´ta Ramazan Etkinlikleri
Osmancık ilçesinde 11 ayın sultanı Ramazan-ı Şerif dolayısı ile açılan Ramazan sokağında her gün etkinlik düzenlenecek.
MEHMET YÜCEL İL ENCÜMEN ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ
MEHMET YÜCEL İL ENCÜMEN ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ
İl Genel Meclisi Başkanı Halil İbrahim Kaya başkanlığında bugün yapılan İl Genel Meclisi Toplantısında İl Özel İdaresi Encümen Üyeliği için seçim yapıldı.
Ak Parti´de Hakkı Güngör Dönemi
Ak Parti´de Hakkı Güngör Dönemi
Osmancık Ak Parti 6. Olağan Genel Kurul Toplantısı Belediye Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Genel Kurulda Hakkı Güngör Ak Parti Osmancık İlçe başkanı seçildi
"Bayramlar, kucaklaşma ve kenetlenme günleridir"
"Bayramlar, kucaklaşma ve kenetlenme günleridir"
Ak Parti Osmancık İlçe Başkanı Cafer Karlı, Kurban Bayramı mesajı yayınladı.
"Birlik, beraberlik ve paylaşma çok önemli"
"Birlik, beraberlik ve paylaşma çok önemli"
Ak Parti Osmancık Kadın Kolları Başkanı Fazile Tökel yayınladığı Kurban Bayramı mesajında birlik, beraberlik ve paylaşmanın önemine vurgu yaptı.
Polis Eşleri Yemekte buluştu
Polis Eşleri Yemekte buluştu
POLED (Polis Eşleri Derneği) çatısı altında Osmancık´ta düzenlenen çay etkinliğinde polis eşleri bir araya geldi.
MHP´de Karatağ güven tazeledi
MHP´de Karatağ güven tazeledi
Milliyetçi Hareket Partisi Osmancık ilçe Başkanlığı seçiminde mevcut başkan Satılmış Karatağ güven tazeledi.
“Millet 1960 İhtilalinin Rövanşını15 Temmuz´da Aldı”
“Millet 1960 İhtilalinin Rövanşını15 Temmuz´da Aldı”
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, AK Parti Çorum İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Genişletilmiş İl Divan Toplantısı´na katıldı. Ataş, burada referandum süreci ve gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu
Saadet Partisi “Evet” diyor
Saadet Partisi “Evet” diyor
Saadet Partisi İlçe Başkanı Muttalip Gürer 16 Nisan´da yapılacak Referandumda “Evet” diyeceklerini açıkladı.
AK PARTİ İL BAŞKANI İSTİFA ETTİ
AK PARTİ İL BAŞKANI İSTİFA ETTİ
AK Parti Çorum İl Başkanı Rumi Bekiroğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Genel Merkezin isteği üzerine görevlerinden istifa etti. AK Parti´den yazılı açıklama yapıldı.
AK Parti´den CHP´ye ziyaret
AK Parti´den CHP´ye ziyaret
AK Parti Osmancık İlçe Başkanı Cafer Karlı ve yönetimi, önceki gün CHP Osmancık İlçe Başkanı Sadık Eker ve yönetimine nezaket ziyaretinde bulundu.
Karlı´dan STK´lara Teşekkür Ziyareti
Karlı´dan STK´lara Teşekkür Ziyareti
AK Parti Osmancık İlçe Başkanı Cafer Karlı ve yönetim kurulu üyeleri, STK´lara teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.
CHP´den AKP´ye ziyaret
CHP´den AKP´ye ziyaret
Geçtiğimiz günlerde yönetim kurulu üyelerinin istifa etmesi üzerine Ak Parti İlçe Başkanlığına atanan Cafer Karlı ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.
Eski başkanlar Karlı´yı ziyaret etti
Eski başkanlar Karlı´yı ziyaret etti
Osmancık AK Parti İlçe Başkanlığına atanan Cafer Karlı´yı eski başkanlar ziyaret etti.
"ÖTELEYİCİ VE YIKICI DEĞİL BÜTÜNLEŞTİRİCİ OLACAĞIZ"
"ÖTELEYİCİ VE YIKICI DEĞİL BÜTÜNLEŞTİRİCİ OLACAĞIZ"
Geçtiğimiz günlerde Necmettin Tatar ve yönetim kurulu üyelerinin istifa etmesinin ardından boş kalan İlçe Başkanlığına Cafer Karlı atandı.
Ak Parti İlçe Başkanı belirlendi
Ak Parti İlçe Başkanı belirlendi
Geçtiğimiz günlerde istifa eden Osmancık Ak Parti İlçe yönetiminin ardından boş kalan İlçe Başkanlığına atama yapıldı.
Ak Parti´de Deprem
Ak Parti´de Deprem
Ak Parti Osmancık yönetimi istifa etti.
MHP´DE ÇORUM TOZ DUMAN! İŞTE YAŞANANLAR
MHP´DE ÇORUM TOZ DUMAN! İŞTE YAŞANANLAR
MHP Genel Merkezi tarafından son dönemde kapatılan teşkilat sayısı Çorum´la birlikte 15′e yükselmiş oldu. Peki şimdi ne olacak? İşte yanıtı
DEVLET BAHÇELİ ÇORUM TEŞKİLATINI KAPATTI
DEVLET BAHÇELİ ÇORUM TEŞKİLATINI KAPATTI
MHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin, aralarında Çorum´un da bulunduğu 8 il ve 3 merkez ilçe teşkilatını kapattıklarını açıkladı.
CHP´den belediyeye sert tepki
CHP´den belediyeye sert tepki
Cumhuriyet Halk Partisi Osmancık İlçe Başkanlığı Pazartesi günü Osmancık Belediyesinin düzenlediği Sıra Gecesine tepki göstererek basın açıklaması yaptı.
Ak Parti´den değerlendirme toplantısı
Ak Parti´den değerlendirme toplantısı
AK Parti Çorum Milletvekili, TMBB İdare Amiri Salim Uslu ile AK Parti Çorum Milletvekili, Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Osmancık İlçesi´ni ziyaret ettiler.
Ak Parti Osmancık yönetiminden Ankara´ya çıkarma
Ak Parti Osmancık yönetiminden Ankara´ya çıkarma
Ak Parti Osmancık İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanı, Belediye ve İl Genel Meclis Üyeleri ve Mahalle Temsilcilerinden oluşan heyet Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu´yu Türkiye Büyük Millet Meclisinde ziyaret ederek yeni dönemin ve İdare Amirliği görevinin hayırlı olmasını dilediler.
Ak Partiden istişare ve teşekkür toplantısı
Ak Partiden istişare ve teşekkür toplantısı
Osmancık AK Parti İlçe Başkanı Necmettin Tatar teşekkür etmek amacıyla köy ve mahalle muhtarları ile yemekli toplantıda bir araya geldi.
CHP´de Sadık Eker güven tazeledi
CHP´de Sadık Eker güven tazeledi
Cumhuriyet Halk Partisi Osmancık İlçe Başkanlığı seçimini mevcut başkan Sadık Eker kazandı.
Kılıçdaroğlu Çorumlu Şehit için geldi
Kılıçdaroğlu Çorumlu Şehit için geldi
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaoğlu, Van´ın Gürpınar ilçesinde ‘dur´ ihtarına uymayan kaçakçıların kullandığı aracın çarpması sonucu şehit olan 27 yaşındaki polis memuru Yaşar Uysal´ın ailesini ikinci kez ziyaret etti
Osmancık´ta hangi mahalle ve köy hangi partiye oy verdi?
Osmancık´ta hangi mahalle ve köy hangi partiye oy verdi?
Geçtiğimiz Pazar günü yapılan erken Genel Seçim´de Ak Parti tek başına iktidar oldu. Osmancık´tan Ak Parti´ye %65,2 oranında oy çıkarken CHP´ye %16.5, MHP´ye ise %15 oranında oy çıktı. Mahalle ve köylerin partilere göre oy dağılımı ise şu şekilde oldu
Alaca´dan 4 vekil çıktı
Alaca´dan 4 vekil çıktı
26. Dönem Parlamentosunda çok sayıda Çorumlu ve Alacalı milletvekili yer alıyor.
Sandıktan tek başına iktidar çıktı
Sandıktan tek başına iktidar çıktı
Dün gerçekleştirilen Genel Seçimde Ak Parti santıktan tek başına iktidar çıktı.
Çorumlu vekil sayısı 10 oldu
Çorumlu vekil sayısı 10 oldu
26. Dönem Parlamentosunda Çorumlu 10 milletvekili yer alacak.
Türk ´´Milleti yapılan hainliği unutmaz´´
Türk ´´Milleti yapılan hainliği unutmaz´´
Çorum Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Av. Bekir Çetin, ülkemizde yaşanan terör olaylarını kınayarak, her şehit haberinden sonra, yetkililerin sığ açıklamalarının, artık Türk milletini tatmin etmediğini ve yaşanan acıyı dindirmediğini söyledi
Ak Parti İl başkanı MHP´lileri kızdıracak
Ak Parti İl başkanı MHP´lileri kızdıracak
AK Parti İl Başkanı Av. Rumi Bekiroğlu, MHP Milletvekili Adayı Prof. Dr. Vahit Doğan´ın partilerine yönelik yaptığı eleştirilere sert yanıt verdi.
Ak Parti Adayı İle Özel Röportaj
Ak Parti Adayı İle Özel Röportaj
Ak Parti Çorum Milletvekili adayı Bekir Horuz gazetemiz muhabirlerinden Ayfer Taştan ile yaptığı ropörtajda Taştan´ın sorularını cevapladı.
Topçubaşı, “Memleketin Huzur ve Bekası İçin Daima Çalışacağız”
Topçubaşı, “Memleketin Huzur ve Bekası İçin Daima Çalışacağız”
MHP Çorum 2. Sıra Milletvekili Adayı Av. Aybüke Topçubaşı ve 4. Sıra Milletvekili Av. Adayı Muhsin Kocasaraç Arasta esnafını ziyaret etti. Ziyaret sırasında Aybüke Topçubaşı Ekici, memleketin huzur ve bekası için daima çalışacaklarını kaydetti.
Ak Parti Adayı Bekir Horuz ÇRT´de gündemi değerlendirdi
Ak Parti Adayı Bekir Horuz ÇRT´de gündemi değerlendirdi
Ak Parti Çorum Milletvekili adyaı Bekir Horuz ÇRT´de katıldığı programda 1 Kasım seçimleri öncesi gündemi değerlendiren açıklamalarda bulundu.
Ceylan´dan Osmancık´ta gövde gösterisi
Ceylan´dan Osmancık´ta gövde gösterisi
Ak Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş´ı ziyaret etti.
MHP adayı çalışmalarını Dodurga´da sürdürdü
MHP adayı çalışmalarını Dodurga´da sürdürdü
MHP´li adaylardan, Dodurga´ya ziyaret Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Teşkilatı, 1 Kasım´da gerçekleştirilecek olan milletvekilliği genel seçimleri öncesinde çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.
DOLAR
5.3412
EURO
6.0565
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Çorum Hava Durumu
Bugün
Bulutlu
13°
Salı
Sağanak
12°
Çarşamba
Fırtına
11°
Perşembe
Bulutlu
Tek olan şey bölünme kabul etmez, gerçek tekdir.

Hz. Muhammed