OSMANCIK´TA 3 YENİ TESİS İÇİN TOPLU AÇILIŞ TÖRENİ YAPILDI
Çorum Osmancık Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Şehirlerarası Otobüs Terminali, Şehit Mustafa Ayna Gemici Tabiat Parkı, Yeni İtfaiye Binası ve Belediye Hizmet Kampüsü için toplu açılış töreni düzenlendi
Tarih: 16.10.2017 09:10:58

Belediye Başkanı Hamza Karataş, açılış töreninde yaptığı konuşmada ilçenin 30 yıllık hayali olan Şehirlerarası Otobüs Terminalini hizmete açmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

GELECEK NESİLLERE GÜZEL ESERLER BIRAKIYORUZ

Şehrin yalnızca bu günü için değil gelecek nesillere eserler bırakmak için çalıştıklarını kaydeden Karataş “30 Mart 2014´te belediye başkanı olarak bana teveccüh gösterdiniz, bu kutsal emaneti verdiniz. Bu görevi emanet aldığım günden beri, sizlere hizmet etmenin onuruyla; azimle, gayretle, şevkle çalıştık, çalışıyoruz. Attığımız her adımda vermiş olduğunuz emanete sahip çıkmaya, sizlere layık olmaya çalışıyoruz. Yalnızca şehrimizin bu günü için değil, gelecek nesillerimize kalıcı eserlerle güzel bir Osmancık bırakmaya çalışıyoruz.” Dedi.

Uzun yıllardır hayal edilen projeleri gerçekleştirdiklerini belirten Karataş şöyle devam etti:

“Bu gün açılışını yapacağımız Şehirlerarası Otobüs Terminali hem şehrimizin 30 yılı aşkın hayali, hem de en önemli ihtiyaçlarından birisiydi. Çok şükür halkımızın hizmetine sunmanın mutluğunu, gururunu yaşıyoruz. Yeni İtfaiye Binası da seçim beyannamemizde yer alan, sizlere seçimden önce söz verdiğimiz hizmetlerden birisiydi.  Yine birazdan açılışını yapacağımız Gemici Tabiat Parkı, bölgemizde konsept olarak benzeri olmayan bir eser. Gerçekten Halkımızın çok sevdiği bir park oldu. İnsanlarımız severek kullanıyorlar, biz de böyle güzel bir hizmeti halkımıza sunmaktan mutluluk duyuyoruz.”

ALT YAPISIZ ŞEHİR OLMAZ

Açılışı yapılan yatırımların yanısıra belediyenin diğer çalışmaları hakkında da açıklamalarda bulunan Karataş “Şimdi biz büyük bir alt yapı seferberliğine girmiş bulunuyoruz. Baktık ki Osmancık´ın alt yapı problemleri var, ne işe kalkışsak ucu alt yapı engeline takılıyor. Dedik ki bu çağda alt yapı sorunu kabul edilebilir değil. Biliyorsunuz 2017 Türkiye´sinde köylerde bile alt yapı problemi kalmadı. Hal böyleyken Şenyurt´ta, Koyunbaba´da, Esentepe´de, Gemici´de halen alt yapıyı eksiliği gerçekten şehrimizin büyük bir zaafı durumuna gelmişti. Alt yapı çok zor ve zahmetli bir iş. Biz de vatandaşlarımız bir daha zahmet çekmesin diye aynı anda kanalizasyonu, doğalgazı, elektrik hatlarını hepsini bu süreçte bitirelim istedik. Şehrimize yapılan kanalizasyon, içme suyu, yağmur suyu, doğalgaz, elektrik hatları olmak üzere toplam alt yapı yaklaşık 250 kilometreyi bulmaktadır. Bu çalışma Osmancık´tan Ankara kadar bir mesafe demektir. Bu çalışmalar esnasında halkımız biraz sıkıntılar yaşadı. Şu anda kazılan yerler büyük oranda geri onarıldı ve asfaltlandı. Yalnızca Gemici´de bir kısım eksikliklerimiz var, onlar da en kısa sürede tamamlanacak inşallah.” Dedi.

OSMANCIK ARITILMIŞ İÇME SUYUNA KAVUŞACAK

Başkan Karataş, Dereboğazı mevkisinde yapımı devam eden İçme Suyu Barajının yüzde 80 oranında tamamlandığını belirterek inşa edilecek arıtma tesisi ile birlikte Osmancık halkının daha içilebilir suya kavuşacağını ifade etti.

55 DÖNÜMLÜK KENT PARK MÜJDESİ

Garaj bölgesine yapılması planlanan Kent Parkın inşasına da otogarın taşınmasının ardından başlanacağını kaydeden Karataş “ Şehrimizin en güzel yerinde, yıllardır ihmal edilmiş bir bölgemiz var. Garajlar bölgesi. Burada biliyorsunuz 30 – 40 yıl önce yapılmış, artık kullanım ömrünü doldurmuş yapılar var. Buradaki görünüm şehrimize hiç mi hiç yakışmıyor. Buraya Osmancık´ın tarihi dönüm noktalardan birisi olacak bir proje hazırladık. Osmancık´ın eşsiz güzelliğine güzellik katacak, şehrimizi bölgenin yıldızı yapacak bir proje bu. İnşallah garaj bölgesine 55 dönüm büyüklüğünde Kent Park yapımına da başlıyoruz.” diye konuştu.

SEÇİM BEYANNAMEMİZİN YÜZDE 80´İ TAMAM

Başkan Karataş 31 Mart seçimleri öncesinde açıkladığı 35 maddelik seçim beyannamesinin yüzde 80 oranında tamamlandığını ifade etti.

Yapılan yatırımlarla Osmancık´ın çok değiştiğini ifade eden Karataş "30 Mart´tan önce sizlere söz vermiştik. Osmancık´ta hayal edilen, arzulanan, beklenen, umut edilen tüm projeleri gerçekleştireceğiz demiştik. Çok şükür 35 maddelik seçim beyannamemizin bu gün yaklaşık yüzde 80´ini tamamlamış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 30 Mart seçimleri öncesinde sizlerin karşısına bir sloganla çıkmıştık. Neydi sloganımız “Osmancık Daha güzel Olacak”. Evet, bu güne kadar hep bunun için çalıştık ve şimdi gerçekten Osmancık güzelleşiyor. Yeni Otobüs Terminaliyle, Kızılırmak Islah düzenlemesiyle, Gemici Tabiat Parkıyla, Kalesiyle, Köprüsüyle, Kent Parkıyla Osmancık daha da güzel olacak inşallah.” ifadelerini kullandı.

Trende Çorum Valisi Necmettin Kılıç ile TBMM İdare Amiri Salim Sulu ve Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü de vatandaşlara hitaben konuşma yaptı.

Konuşmaların ardından toplu açılış töreni gerçekleştirildi.

Açılış törenine Çorum Valisi Necmettin Kılıç, AK parti Çorum Milletvekili, TBMM idari amiri Salim Uslu, Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Orman ve Su işleri eski Müsteşarı Prof. Dr. Lütfi Akça, Osmancık kaymakam v. Uğurludağ kaymakamı Emre Dündar, Geçici görevle giden Osmancık Kaymakamı Selçuk Arslan, Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş, kargı Belediye Başkanı Zeki Şen, AK Parti Osmancık ilçe Başkanı Hakkı Güngör, AK Parti Çorum İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, AK Parti Osmancık Kadın kolları Başkanı Fazile Tökel, Osmancık Ak Parti ilçe yönetim kurulu üyeleri, Osmancık Belediye Meclisi üyeleri, daire amir ve müdürleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Kaynak: Sema Uzar

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Osmancık´ta Vatandaşa Çanakkale Asker Menüsü
Osmancık´ta Vatandaşa Çanakkale Asker Menüsü
Osmancık´ta Çanakkale zaferi etkinlikleri kapsamında Cuma namazı sonrası vatandaşlara Çanakkale Savaşı esnasında askerin menüsü olan hoşaf ve bulgur pilavı dağıtıldı.
Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu´nda Pİ Günü Etkinliği
Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu´nda Pİ Günü Etkinliği
14 Mart Dünya Pİ Günü Osmancık Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu´nda düzenlenen çeşitli etkinlikler ile öğrencilere kavratıldı.
Karatağ´dan Kongreye Çağrı
Karatağ´dan Kongreye Çağrı
Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Satılmış Karatağ 18 Mart´ta Ankara´da yapılacak kongreye Osmancık halkını davet etti.
Gül ve Karadağ´dan Osmancık´a ziyaret
Gül ve Karadağ´dan Osmancık´a ziyaret
Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül ve AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, Osmancık ilçesinde bir dizi ziyarette bulundu.
Osmancık´ta Yatılı Kız Öğrencilere Saç Bakımı
Osmancık´ta Yatılı Kız Öğrencilere Saç Bakımı
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Osmancık Temsilciliği ortaokulda yatılı öğrenim gören kız öğrencilere ücretsiz saç bakımı yaptırıyor.
Yol yine çöktü kapatılan çukur açıldı
Yol yine çöktü kapatılan çukur açıldı
Geçtiğimiz Pazartesi günü yayınlanan haberimizden sonra tadilatı yapılan yol yine çöktü.
Esnaf Kefalet yöneticileri Hatay´da
Esnaf Kefalet yöneticileri Hatay´da
TESKOMB´a bağlı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 9. Bölge Birliği yöneticileri Zeytin Dalı Harekatı´na destek vermek için Hatay´a gitti.
Osmancık MYO´da “Kişisel Koruyucu Donanım” eğitimi
Osmancık MYO´da “Kişisel Koruyucu Donanım” eğitimi
Hitit Üniversitesi Osmancık Ömer Derindere Meslek Yüksekokulu tarafından “Kişisel Koruyucu Donanım” konusunda uygulamalı eğitim verildi.
Saadet Patisi ´den 14 Mart Tıp Bayramı Mesajı
Saadet Patisi ´den 14 Mart Tıp Bayramı Mesajı
Saadet Partisi Osmancık İlçe Başkanı Halil İbrahim İnoğlu 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Yalıtımda öncü firma “As Yalıtım”
Yalıtımda öncü firma “As Yalıtım”
Osmancık´ta doğalgaz kullanımının başlaması ile dış cephe yalıtımları önem kazanırken işinin uzmanı As Yalıtım yetkilileri kaliteyi Osmancık halkı ile buluşturmaya hazır olduklarını belirtti.
97. yılında İstiklal Marşımız
97. yılında İstiklal Marşımız
Ulusal bağımsızlığımızın en önemli simgelerinden birisi olan İstiklal Marşının kabulünün 97. yıldönümü Osmancık´ta düzenlenen törenle kutlandı.
GSS Prim Borçları Silinecek
GSS Prim Borçları Silinecek
Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü´nden yapılan açıklamaya göre Genel Sağlık Sigortası prim borçları silinecek.
Av Yasağı Yarın Başlıyor
Av Yasağı Yarın Başlıyor
İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü´nden yapılan açıklamaya göre balık avı yasağı yarın (15 Mart) başlıyor.
Yolcu Otobüsü, TIR´a Çarptı 13 Ölü, 21 Yaralı
Yolcu Otobüsü, TIR´a Çarptı 13 Ölü, 21 Yaralı
Osmancık´ta yolcu otobüsü, park halindeki TIR´a çarptıktan sonra yandı. Kazada13 kişi hayatını kaybetti, 21 kişi de yaralandı.
Kaymakam Çifci, Okuma Yazma Kursunu Ziyaret Etti
Kaymakam Çifci, Okuma Yazma Kursunu Ziyaret Etti
Osmancık´ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan´ın başlattığı “Okuryazarlık Seferberliği” kapsamında açılan kurslara 130 kişi başvurdu.
Pirinç Kampanyasına Yoğun İlgi
Pirinç Kampanyasına Yoğun İlgi
Afrin Harekatına katılan Mehmetçiklerimize destek olmak için Osmancık´ta başlatılan pirinç kampanyasına yoğun ilgi gösteriliyor.
Hayvan Pazarı açılıyor
Hayvan Pazarı açılıyor
Uzun süredir kapalı olan Hayvan Pazarı Çarşamba günü açılacak.
Çöken yol tehlike saçıyor
Çöken yol tehlike saçıyor
Osmancık Koyunbaba Mahallesi´ndeki yolda meydana gelen çökme araçlar ve çocuklar için büyük tehlike arz ediyor.
Üreticilere Budama Eğitimi Verildi
Üreticilere Budama Eğitimi Verildi
Osmancık İlçe Tarım Müdürlüğü tarafından Kamil Köyü´nde üreticilere doğru budama eğitimi verildi.
Psikiyatri Uzmanı Koçak, görevine başladı
Psikiyatri Uzmanı Koçak, görevine başladı
Psikiyatri Uzmanı Dr. Merve Bilgin Koçak, Osmancık Devlet Hastanesi´ndeki görevine başladı.
CHP´DEN DÜNYA KADINLAR GÜNÜ AÇIKLAMASI
CHP´DEN DÜNYA KADINLAR GÜNÜ AÇIKLAMASI
Cumhuriyet Halk Partisi Osmancık İlçe Başkanı Sadık Eker 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yazılı bir basın açıklaması yaparak kadınlar gününü kutladı. Eker yaptığı yazılı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi.
Osmancık´tan Mehmetçiklere Destek
Osmancık´tan Mehmetçiklere Destek
Afrin´de devam eden Zeytin Dalı Harekatında canları pahasına savaşan Mehmetçiklerimize Türkiye´nin her yerinden olduğu gibi Osmancık´tan da destek geldi.
Emniyet Müdürü Kadın Çalışanlara Ziyaret
Emniyet Müdürü Kadın Çalışanlara Ziyaret
Osmancık İlçe Emniyet Müdürü Kadınlar Günü dolayısıyla bir dizi ziyaret gerçekleştirerek bayan çalışanların 8 Mart Kadınlar Günü´nü kutladı.
Muhtarlardan Meclise Ziyaret
Muhtarlardan Meclise Ziyaret
Osmancık Muhtarları Türkiye Büyük Millet Meclisi´ni ziyaret ederek Ak Parti grup toplantısına katılarak Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan´ın misafiri oldular.
Ak Parti ve TÜGVA Karanfil Dağıttı
Ak Parti ve TÜGVA Karanfil Dağıttı
Ak Parti Osmancık İlçe Teşkilatı ve Kadın Kolları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle karanfil dağıttı.
Saadet Partisi İlçe Başkanından “Kadınlar Günü” Mesajı
Saadet Partisi İlçe Başkanından “Kadınlar Günü” Mesajı
Saadet Partisi Osmancık İlçe Başkanı Halil İbrahim İnoğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla yayınladığı mesajında, kadına şiddetin önlenmesine ilişkin önce ahlak ve maneviyat, vicdanlara manevi değerleri yerleştirmek gerekir vurgusu yaptı
Prof. Demir Mezhep Kavgalarını Anlattı
Prof. Demir Mezhep Kavgalarını Anlattı
Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Osmancık Şubesi ´ Ehli Sünnet ve Mezhep Kavgaları´ konulu söyleşi düzenledi. Derneğin Çok Amaçlı Salonunda gerçekleşen söyleşiye Hitit Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.Dr.Hilmi Demir konuşmacı olarak katıldı.
İyi Parti Kadınlara Çiçek Dağıttı
İyi Parti Kadınlara Çiçek Dağıttı
İyi Parti Osmancık İlçe Başkanlığı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir dizi ziyaret gerçekleştirerek kadınlara çiçek dağıttı.
İTÜ GENÇLİĞİNDEN ŞENAY AYBÜKE YALÇIN´A BÜYÜK DESTEK
İTÜ GENÇLİĞİNDEN ŞENAY AYBÜKE YALÇIN´A BÜYÜK DESTEK
İTÜ´de okuyan genç öğrenciler oluşturdukları kulüpler aracılığıyla hem yardımlaşma duygularını gösteriyor hem de toplumu duyarlılığa davet ediyor.
OSMANCIK´TA SATRANÇ TURNUVASI
OSMANCIK´TA SATRANÇ TURNUVASI
Osmancık Hızlı Satranç Turnuvası 04 Mart 2018 Pazar günü Anadolu İmam Hatip Lisesinde yapıldı.
Öğretmenler Kahvaltıda Bir Araya Geldi
Öğretmenler Kahvaltıda Bir Araya Geldi
Türk Eğitim-Sen Osmancık İlçe Temsilciliğince düzenlenen ve gelenekselleşen 8 Mart Kadınlar Günü kahvaltısı 4 Mart Pazar günü Osmancık Merkez Kale Otel´de gerçekleştirildi.
TÜGVA´dan Kitap Okuma Yarışması
TÜGVA´dan Kitap Okuma Yarışması
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) ortaokul öğrencilerine yönelik kitap okuma yarışması düzenleyecek.
Koyunbaba TOKİ ihalesi 11 Nisan´da
Koyunbaba TOKİ ihalesi 11 Nisan´da
Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Osmancık ilçesine yaptırılacak olan 357 konutluk Koyunbaba TOKİ Konutları ihalesinin 11 Nisan 2018 tarihinde yapılacağı açıklandı.
CHP Gençlik Kollarında Görev Değişimi
CHP Gençlik Kollarında Görev Değişimi
CHP Osmancık İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına Emre Topuz getirildi.
Park ederken dükkana girdi
Park ederken dükkana girdi
Osmancık´ta sürücüsün fren yerine gaza bastığı otomobil işyerine girdi.
Ülkü Ocakları´ndan Mehmetçik Vakfına Destek
Ülkü Ocakları´ndan Mehmetçik Vakfına Destek
Osmancık Ülkü Ocakları geliri Mehmetçik Vakfına bağışlanmak üzere çay satışı yaptı.
Saadet Partisi Milli Gazete Dağıttı
Saadet Partisi Milli Gazete Dağıttı
Osmancık Saadet Partisi İlçe Başkanlığı yeni yönetimin belirlenmesinin ardından çalışmalarını hızlandırdı.
Çiftçilere Tarım Sigortası Anlatıldı
Çiftçilere Tarım Sigortası Anlatıldı
Osmancık Öğretmenevi´nde çiftçilere yönelik Tarım Sigortasının faydaları ve neden yapılması gerektiği konusunda bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Otomobil park halindeki araçlara çarptı
Otomobil park halindeki araçlara çarptı
Osmancık´ta kontrolünü kaybeden araç park halindeki araçlara çarparak durabildi. Kaza anı güvenlik kamerasında saniye saniye görüntülendi.
Osmancık´ta şüpheli ölüm
Osmancık´ta şüpheli ölüm
Osmancık´ta Gürleyik Mahallesi´nde 38 yaşındaki bayan evinde ölü bulundu.
Osmancık´a yeni kaymakam atandı
Osmancık´a yeni kaymakam atandı
Osmancık Kaymakamlığını yürütürken Mülkiye Müfettişliği ´ne yükselerek Osmancık´ta ayrılan Selçuk Aslan´ın yerine Denizli Serinhisar Kaymakamı atandı.
Emniyet ve Muhtarlardan istişare toplantısı
Emniyet ve Muhtarlardan istişare toplantısı
Osmancık Emniyet Müdürlüğü Muhtarlarla bir araya gelerek istişare toplantısı gerçekleştirdi.
Osmancıklı Öğrencinin Eseri ilk 100´e Girdi
Osmancıklı Öğrencinin Eseri ilk 100´e Girdi
15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi Öğrencisi 15 Temmuz´u yazdığı makale ile Türkiye finallerine hak kazandı.
Türk Eğitim Sen´e Osmancıklı Genel Başkan
Türk Eğitim Sen´e Osmancıklı Genel Başkan
Türkiye Kamu Sen´e bağlı Türk Eğitim Sen Genel Başkanlığına Osmancıklı Hemşerimiz Talip Geylan seçildi.
Hocalı Katliamı 26. Yılında Ülkü Ocaklarında Anıldı
Hocalı Katliamı 26. Yılında Ülkü Ocaklarında Anıldı
Osmancık Ülkü Ocakları Başkanlığı Hocalı Katliamının 26. Yıl dönümünü düzenledikleri program ile andı.
Gençlerden Birlik Mesajı
Gençlerden Birlik Mesajı
Osmancık Ülkü Ocaklarının Afrin Harekatında Kahramanca savaşan Mehmetçiklerimize destek olmak amacıyla başlattığı kampanyaya AK Gençlik ve TÜGVA´dan da destek geldi.
Şahiner´den dolandırıcılık uyarısı
Şahiner´den dolandırıcılık uyarısı
AK Parti Hükümeti tarafından köyden kente göçü önlemek için köyüne geri dönen çiftçi ailelere 300 damızlık koyun, koyunlara bakanlara ise asgari ücret üzerinden maaş verilmesini öngören teşvik paketi, bazı kötü niyetli kişilerin suiistimaline neden oluyor.
Filenin sultanlarına kahvaltılı teşekkür
Filenin sultanlarına kahvaltılı teşekkür
Beşlikoğlu İnşaat ve Emlak Sahibi Fatih Yel ve eşi Dr. Esra Yücel Yel, Çankırı´da düzenlenen Bayanlar Bölgesel Voleybol Ligi Final Grubu´nda oynadığı 3 maçı da kazanarak 2.Lig´e yükselen Osmancık Belediyespor Kız Voleybol Takımı sporcularıyla kahvaltıda bir araya geldi.
NÖBETÇİ ECZANE

12.03.2018 PAZARTESİ

SEÇİL ECZ. 611 88 66

13.03.2018 SALI

BİLGE ECZ. 600 10 08

14.03.2018 ÇARŞAMBA

DEVA ECZ. 611 98 99

15.03.2018 PERŞEMBE

OSMANCIK ECZ. 611 61 21

16.03.2018 CUMA

ESRA ECZ. 611 51 44

17.03.2018 CUMARTESİ

ŞİFA ECZ. 611 43 40

18.03.2018 PAZAR

DEMET ECZ. 611 73 98

 

SIKIŞTIRILMIŞ DOĞALGAZ (CNG) SATIN ALINACAKTIR
SIKIŞTIRILMIŞ DOĞALGAZ (CNG) SATIN ALINACAKTIR
K.Y.K ÇORUM İL MÜDÜRLÜĞÜ DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR YÜKSEK ÖĞRENİM KREDİ VE YURTLAR KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
İLAN OSMANCIK BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN
İLAN OSMANCIK BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN
Mülkiyeti Belediyemize ait, Kızılırmak Mahallesi A. Menderes Caddesi 498 Ada 1 Parselde kayıtlı, 21 m² kapalı alana sahip tek katlı büfe ile toplam 500 m² açık alanına sahip Şevki DERİNDERE parkı 3(üç) yıllığına, 2886 Sayılı Yasanın 45.maddes
BİNA İNŞAATI YAPTIRILACAKTIR ÇORUM ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ
BİNA İNŞAATI YAPTIRILACAKTIR ÇORUM ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ
Osmancık TSM ve Mecitözü TSM Yapım İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır.
İLAN OSMANCIK BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN
İLAN OSMANCIK BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN
Mülkiyeti Belediyemize ait İlçemiz Cumhuriyet Mahallesi 882 Ada 187 Parselde kayıtlı, Çorum Caddesinde bulunan Otobüs Terminalindeki 2 adet iliçi ve ilçeler arası, 7 adet şehirlerarası toplamda 9 adet otobüs yazıhanesi, 4 adet iş yeri (dükkan), 1 adet iş
ÜSTYAPI YAPIM İŞİ
ÜSTYAPI YAPIM İŞİ
ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ-ÇORUM DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
SANAT YAPISI
SANAT YAPISI
ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ-ÇORUM DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM OKULLARI 3. GRUP ONARIM İŞİ
MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM OKULLARI 3. GRUP ONARIM İŞİ
ÇORUM İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ
2017 YILI 35 KALEM SEBZE MEYVE ALIMI
2017 YILI 35 KALEM SEBZE MEYVE ALIMI
DEVLET HASTANESİ -OSMANCIK SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU
TEMEL EĞİTİM OKULLARI 3. GRUP ONARIM İNŞAATI İŞİ
TEMEL EĞİTİM OKULLARI 3. GRUP ONARIM İNŞAATI İŞİ
ÇORUM İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ
SULAMA TESİSİ İŞİ YAPTIRILACAKTIR
SULAMA TESİSİ İŞİ YAPTIRILACAKTIR
ÇORUM İL ÖZEL İDARESİ TARIMSAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ
ZEYTİN ORMAN İŞLETME ŞEFLİĞİ KAMİL DEPO BİNASI YAPIM
ZEYTİN ORMAN İŞLETME ŞEFLİĞİ KAMİL DEPO BİNASI YAPIM
ÇORUM ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ ZEYTİN ORMAN İŞLETME ŞEFLİĞİ KAMİL DEPO BİNASI YAPIM ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ-ÇORUM DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
ÜST YAPI
ÜST YAPI
ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ-ÇORUM DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
1 ADET YANGIN GÖZETLEME KULESİ YAPIM
1 ADET YANGIN GÖZETLEME KULESİ YAPIM
ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ-ÇORUM DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
DOLAR
3.9039
EURO
4.8103
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Çorum Hava Durumu
Bugün
Bulutlu
19°
Pazar
Bulutlu
17°
Pazartesi
Parçalı bulutlu
15°
Salı
Parçalı bulutlu
13°
Çorum için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:09 07:55 12:53 15:15 17:33 19:05
"Ne kadar bilirsen bil; söylediklerin karşındakinin anladığı kadardır."

MEVLANA (R.A)
BUNLARI BİLİYORMUSUNUZ? -Hapşırdığınız zaman kalbinizde dahil olmak üzere bütün vücut fonksiyonlarınız bir an için durur. (Ya bi kez griptim hesapladım 120 kez hapşırmışım demek ki kalbim 1 dakika durmuş o gün) -Eiffel kulesinin tepesine çıkana kadar

İlginç Bilgiler